Jak ti můžeme pomoci?

Naše stránka je nyní mimo provoz z důvodu údržby.

Pravidla zveřejnění

Abychom zajistili kvalitní obsah v naší komunitě, je třeba dodržovat následující pravidla při zveřejňování inzerátů na letgo. Tato pravidla Vám umožní prodávat ještě rychleji!

- Všechny inzeráty musí obsahovat alespoň jednu fotografii.

- Všechny fotky se musí vztahovat k produktu, který prodáváte. Nepřidávejte rozostřené, velmi tmavé anebo malé fotky ani fotky z internetu. Potenciální kupující potřebuje vědět, jak produkt vypadá ve skutečnosti.

  • U inzerce aut musí úvodní fotografie (tj. hlavní fotografie inzerce) zachycovat celé vozidlo či přední stranu vozidla

- Komerční inzerce je povolena v kategorii Auto-moto, Reality, Služby.

- Obsah inzerátů musí být jasný a nesmí být hanlivý

- Popis inzerátu musí být jasný a stručný. Uvažujte jako kupující - jaké informace byste potřeboval/a, abyste produkt koupil/a?

- Inzeráty nesmí obsahovat odkazy směřující k webovým stránkám třetích stran (mimo kategorie Auto-moto, Reality, Služby). Potřebné parametry produktu můžete napsat do popisu inzerátu.

- Jako kontaktní údaj povolujeme v popisu inzerátu pouze telefonní číslo, doporučujeme o domluvu a konverzaci výhradně na našem chatu, kde si s prodávajícím/kupujícím můžete sdělit veškeré potřebné údaje.

- Duplikované inzeráty jsou zakázané. Pokud máte již jeden aktivní inzerát a chcete jej přidat znovu, tak nejdřív budete muset vymazat ten starý. Mějte však na paměti, že smazaný inzerát lze znovu zveřejnit se stejným popisem a fotografiemi až po uplynutí 14 dnů.

- Přidávejte jen povolené produkty. Pokud máte jakékoli pochybnosti, projděte si seznam zakázaných položek na letgo.