Jak ti můžeme pomoci?

Naše stránka je nyní mimo provoz z důvodu údržby.

Pravidla zveřejnění

Abychom zajistili kvalitní obsah v naší komunitě, je třeba dodržovat následující pravidla při zveřejňování inzerátů na letgo. Tato pravidla ti umožní prodávat ještě rychleji!

- Všechny inzeráty musí obsahovat alespoň jednu fotografii.

- Všechny fotky se musí vztahovat k produktu, který prodáváš. Nepřidávej rozostřené, velmi tmavé anebo malé fotky ani fotky z internetu. Potenciální kupující totiž potřebuje vědět, jak produkt vypadá ve skutečnosti.

  • U inzerce aut musí úvodní fotografie (tj. hlavní fotografie inzerce) zachycovat celé vozidlo či přední stranu vozidla

- Obsah inzerátů musí být jasný a nesmí být hanlivý

- Popis inzerátu musí být jasný a stručný. Uvažuj jako kupující - jaké informace bys potřeboval/a, abys produkt koupil/a?

- Inzeráty nesmí obsahovat odkazy směřující k webovým stránkám třetích stran. Všechny důležité informace o produktu můžeš napsat do popisu inzerátu.

- Jako kontaktní údaj povolujeme na letgo pouze telefonní číslo, prosíme o domluvu a konverzaci na našem chatu, kde si s prodávajícím/kupujícím můžeš sdělit další kontaktní údaje.

- Duplikované inzeráty jsou zakázané. Pokud máš již jeden aktivní inzerát a chceš jej přidat znovu, tak nejdřív budeš muset vymazat ten starý. Pamatuj však, že smazaný inzerát lze znovu zveřejnit se stejným popisem a fotografiemi až po uplynutí 14 dnů.

- Přidávej jen povolené produkty. Pokud máš jakékoli pochybnosti, projdi si seznam zakázaných položek na letgo.